POKOJE2017-12-14T17:13:26+00:00

JEDNOOSOBOWE

Dysponujemy trzema przytulnymi  pokojami jednoosobowymi z wygodna przestrzenią do pracy i wypoczynku. Pokoje wyposażone są w zestaw powitalny (woda mineralna, kawa, herbata, czajnik bezprzewodowy, filiżanki). Bezpłatny dostęp do internetu, telewizor LCD, łazienka z prysznicem.

DWUOSOBOWE

Dysponujemy 10  komfortowo wyposażonymi pokojami, w tym 8 pokoi z balkonem, widokiem na malowniczo usytuowane góry, tak zaprojektowanymi, aby móc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających gości. Pokoje wyposażone są w zestaw powitalny (woda mineralna, kawa, herbata, czajnik bezprzewodowy, filiżanki). Bezpłatny dostęp do internetu, telewizor LCD, łazienka z prysznicem.

APARTAMENT/JUNIOR SUITE

Sypialnia + pokój dzienny

Do dyspozycji gości oddajemy dwupokojowe apartamenty, z miejscem do pracy. Apartamenty wyposażone są w zestaw powitalny (woda mineralna, kawa, herbata, czajnik bezprzewodowy, filiżanki). W cenę apartamentu wliczone jest śniadanie w formie bufetu, bezpłatny dostęp do internetu, telewizor LCD, łazienka z prysznicem( z akcesoriami łazienkowymi), monitorowany parking.

APARTAMENT RODZINNY – #112

2 sypialnie + pokój dzienny z rozkładaną sofą, 1 łazienką z prysznicem

Apartament rodzinny, składajacy się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z rozkładana sofą, jedna wspólną łazienką z prysznicem. Dodatkowo apartament wyposażony jest w zestaw powitalny (woda mineralna, kawa, herbata, czajnik bezprzewodowy, filiżanki). W cenę apartamentu wliczone jest śniadanie w formie bufetu, bezpłatny dostęp do internetu, telewizor LCD, łazienka z prysznicem(z akcesoriami łazienkowymi), monitorowany parking.

.

APARTAMENT RODZINNY – #202

2 sypialnie + pokój dzienny z balkonem, 2 łazienki z prysznicem

Apartament rodzinny składający się z dwóch sypialni, pokoju dziennego, 2 – óch łazienek z prysznicem usytuowany na cichym pietrze ,  balkonem z widokiem na malownicze góry. Dodatkowo apartament wyposażony jest w: zestaw powitalny (woda mineralna, kawa, herbata, czajnik bezprzewodowy, filiżanki). W cenę apartamentu wliczone jest śniadanie w formie bufetu, bezpłatny dostęp do internetu, telewizor LCD, łazienka z prysznicem( z akcesoriami łazienkowymi), monitorowany parking.